İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Değişim Mimari İnovatif Yönetim Danışmanlığı inşaat sektörünü kökünden değiştirecek iki organizasyon ile Yapı Fuarında!

Değişim Mimarı İnovatif Yönetim Danışmanlığı kurucusu Demet Demirer, Yapı Fuarı ile birlikte bir türlü krizden kurtulmayan inşaat sektöründe, inovasyon potansiyelini geliştirmek, üretkenliği ve mutluluğu artırmak amacı ile çok önemli iki organizasyona imza atıyor.

Yapı Sektöründe Sürdürülebilir Büyümenin Sırrı:

Çevik Dönüşüm Paneli:

7 Nisan 2021’de saat 13:30-14:30 arasında gerçekleşecek olan panelde çok önemli uluslararası projelere imza atmış olan Sn. Melike Altınışık, Sn. İlhan Ergüney ve Sn. Kadir Tolga Erpınar sektörün farklı paydaşları olarak Demet Demirer’in misafiri olacaklar.  Panelde çevik yönetim bakış açısının ve metotlarının iş yapış şekline getirdiği iş birliği kültürü, üretkenlik, mutluluk ve değişken koşullara uyum konusuna katkıları konuşulacak.

Yapı Tech Garage – Sektörel Start-up Alanı

Türk İnşaat sektörünün değişime ayak uydurması yani çevikleşmesi için teknolojik girişimler ve inovasyon büyük önem taşıyor.

Ülkemizde birçok sektör kendi start-up kuluçka merkezini kurarak inovasyonla sektörel kalkınmaya ön ayak oluyor. Amerika’da ve Avrupa’da İnşaat sektörü firmaları startup’lara yatırım yapıyorlar onları ön plana çıkaracak projeler geliştiriyorlar. Ülkemiz bu noktadan henüz çok uzak, sektörde birçok profesyonel “inşaat sektörü start-up’ı” teriminden sektörde yeni kurulmuş geleneksel firmaları anlıyor.

Demet Demirer’in Yapı Fuarı ile birlikte geliştirdiği projede start-up’lar sektör ile buluşturuluyor. Yapı Tech Garage’da start-up’lara fuar boyunca sektördeki sorunlara geliştirdikleri çözümleri ve ürünlerini tanıtabilecekleri birlikte sinerji yaratabilecekleri bir alan sağlanıyor. 

Yapı Tech Garage alanında: OTTAN STUDYO, PLAN TICKET, ELTA VR SOLUTIONS, BIMCRONE, BIMMade, İyiMakina.com, Funsef Design & Tech, OPTIO Tasarım Teknolojileri, INSUPPLIERS firmaları ve temsilcileri ziyaretçilerle buluşacak.   Ayrıca 9 Nisan 2021’de 12:00-14:00 arasında start-up’lar ve problemlere geliştirdikleri çözümler Yapı Tech Garage Maraton Sunumları kapsamında bir arada izlenebilecek.

Değişim Mimarı ve Yapı Fuarı; sektörün nadide start-up’larını bir araya topladıkları bu proje ile ziyaretçilerine; iş yapış şeklini gelişen teknolojiler ışığında gözden geçirmek ve sorgulamak için kolay kolay bulunamayacak bir fırsat sunuyor.

6-9 Nisan tarihleri arasında bu sene 43.sü düzenlenen, İnşaat Sektöründe yakın coğrafyanın en önemli, en kapsayıcı organizasyonu olan Yapı Fuar’ında pandemi koşulları dikkate alınarak en üst düzeyde sağlık önlemleri alındı.

Değişim Mimarı İnovatif Yönetim Danışmanlığı Kurucusu Demet Demirer, Yapı Fuar’ı ile birlikte geliştirdiği “Çevik Dönüşü Paneli” ve “Yapı Tech Garage”da konuşmacı ve katılımcı misafirleri ile krizden çıkış konusunda öncü olmak isteyen sektör profesyonellerini fuarda bekliyor.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.