İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Reklam / Üyelik

İnşaat Tedarik Dergisi; kamu ve özel sektör inşaat – yatırım – proje – mimarlık – ulaştırma haberlerinin sunulduğu dergi olmanın ötesinde, ilgili kurum, kuruluş yöneticileri ve uzman görüşlerinin yer aldığı bir yayın organıdır.

İnşaat Tedarik Dergisi içerisinde başta enerji, doğalgaz, petrol yatırımları; otoyol, köprü, karayolu, demiryolları, havalimanları, lojistik projeleri; altyapı, kanalizasyon, içme suyu, çevre – arıtma projeleri, konut, sağlık, eğitim, adliye, kültür ve sanat yapıları ile özel sektörde devam eden konut, avm, villa, rezidans, endüstriyel tesis projelerinin yanı sıra kamu kuruluşları, belediyeler, özel idareler, özelleştirme, EPDK, üniversiteler, organize sanayi bölgeleri, sektör dernekleri ile ilgili haberler yer almaktadır. Kısacası ülke genelindeki kamu kurum ve kuruluşlarının yatırım programlarında yer alan önemli projeleri, başlangıçtan sonuçlanma aşamasına kadar mercek altına alarak rapor olarak yayınlayan basılı bir mecradır.

İnşaat Tedarik Dergisi konu başlıkları ile kamu yöneticilerinin, müteahhitlerin, mimarların, satınalma sorumlularının, inşaat sanayicisi ve tedarikçisinin masasından eksik etmediği bir uzmanlık dergisi olmanın ötesinde; yayınladığı veriler, araştırmalar, öneri ve çözümleri ile sektöre ışık tutan bilgi kaynağı olarak arşivlerde bulunması gereken bir kaynaktır.

İki aylık periyotlarla basılı olarak yayınlanan ve sektörde ilgiyle takip edilen İnşaat Tedarik Dergisi’ne reklam vererek firmanızı ve ürünlerinizi sektör temsilcilerine tanıtabilir, üye olarak tarafınıza düzenli ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca günlük düzenli olarak ihaleler ile ilgili bilgileri yayınladığımız web sayfamıza da üye olabilirsiniz. İhaleleri günlük olarak takip edebilir, doğru ve zamanında detaylarına bizimle ulaşabilirsiniz. Yapılacak ihaleleri, hangi firmaların ne kadar teklif verdiğini ve hangi firmanın kazandığını doğru ve güvenilir kaynaktan takip edin.

Talebinizi İletin, Sizi Arayalım…

info@insaattedarik.com.tr

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.