İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden

TAB Gıda’nın Tercihi 10 Yıldır Mitsubishi Heavy

Türkiye’nin en yaygın restoran zincirlerinden birine sahip olan TAB Gıda, restoranlarının iklimlendirmesinde 10 yıldır Mitsubishi Heavy’yi tercih ediyor. TAB Gıda’ya ait; 300’ü aşkın Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci restoranlarında Mitsubishi Heavy klimalarla üst düzeyde hava konforu sağlanıyor.

Form Şirketler Grubu ve Japon teknoloji devi Mitsubishi Heavy ortaklığında kurulan Form MHI Klima Sistemleri, işine değer katmak isteyen tüm marka ve şirketlerin tercihi olmaya devam ediyor. TAB Gıda 10 yıldır, 300’den fazla zincir restoranının iklimlendirme ihtiyacını, Mitsubishi Heavy marka yüksek statik basınçlı kanal tipi iç üniteler ve draft panelli dört yöne üflemeli kaset tipi klimalarla karşılıyor.

TAB Gıda, bünyesinde yer alan dünyaca ünlü Burger King, Arby’s, Sbarro ve Popeyes’ın yanı sıra kendi markaları olan Usta Dönerci ve Usta Pideci restoranlarında, çoklu kanat kontrolü teknolojisiyle rüzgârsız iklimlendirme konforu sunan Airflex kaset tipi klimaları tercih ediyor.

Mitsubishi Heavy FDT serisi kaset tipi klimalar, bağımsız kanat kontrol sistemi sayesinde dört yöne farklı açılarda hava akışı sağlayabiliyor. Ayrıca normal kaset tipi klimalardan farklı olarak 4 standart kanata ek olarak 4 adet de ekstra Airflex kanadı sayesinde havanın yere değil, tavana paralel akışını sağlayarak ortama doğal ve homojen biçimde dağılmasına imkân veriyor.

Form Şirketler Grubu Hakkında

1965 yılında kurulan Form Şirketler Grubu, grup bünyesinde yer alan 4 bağımsız firmasıyla merkezi, bireysel iklimlendirme ve endüstriyel uygulamalar alanında, yaşam kalitesini arttıracak cihazların üretim, satış ve satış sonrası faaliyetlerini sürdürmekte; rezidanslardan otellere, okullardan hastanelere her tür bina, iş merkezi, fabrika ve alışveriş merkezleri için iklimlendirme sistem çözümleri sunmaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul’dadır. Ankara, Antalya, Adana, İzmir ve Bursa’da bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Klima faaliyetlerinde merkezi klima sistemleri, VRF, split ve multi split klima cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, aynı zamanda yerli imalat olarak günışığı aydınlatma sistemleri, doğal havalandırma-duman tahliye üniteleri, evaporatif soğutucular, klima santralleri, fancoiller, ısı pompaları ve imzalanan lisans anlaşması kapsamında Lennox marka paket klimalar üretmektedir. Form Şirketler Grubu hakkında daha fazla bilgi www.formgroup.com internet adresinden temin edilebilir.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.