İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden

Troostwijk Auctions, Her Şeyin Bir Değeri Olduğuna İnanır

Troostwijk Auctions, genellikle çevrimiçi açık artırmalar, online ihaleler ve özel satışlar yoluyla ağır iş makinası sektöründe mükemmel ve objektif bir satış kanalıdır. Şirket, küresel bir erişime sahip Avrupa’nın en büyük işletmeler arası müzayede evlerinden biridir. Troostwijk Açık Artırmaları, piyasadaki en iyi getiriyi sağlar ve aynı zamanda hızlı, güvenli ve şeffaftır.

Troostwijk Auctions’a göre her ürün ilk sahibinden daha uzun bir ömrü hak eder. Troostwijk Auctions her yıl tarım, gıda, metal, inşaat, hafriyat ve taşımacılık ve lojistik sektörlerindeki şirketler için 657.500’ün üzerinde açık artırma düzenlemektedir. Şirketin Avrupa genelinde yerel sektör uzmanları ve 167 ülkede alıcıları bulunmaktadır. Troostwijk Auctions, dünyanın dört bir yanından alıcıları ve satıcıları çevrimiçi olarak bir araya getirmektedir.

Troostwijk Auctions’ta teklif vermek kolaydır ve satın almak güvenlidir. Sektör uzmanları, satıcıların en iyi geliri elde etmelerine yardımcı olur.

Müzayede de ki iş makinalarını aşağıdaki linkten inceleyebilir ve almak istediğiniz ürüne 21 Haziran 2022 tarihine kadar teklif verebilirsiniz.

https://www.troostwijkauctions.com/uk/construction-machinery/01-41498/?utm_medium=referral&utm_source=insaattedarik&utm_campaign=41498&utm_content=nieuws_artikel

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.