İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Hager’den tek dokunuşla uzaktan enerji yönetimi

Enerji dağıtım, bina otomasyonu, kablo yönetimi ve enerji verimliliği faaliyet gösteren Hager Group Türkiye, birbirine bağlayan akıllı bina sistemleri sayesinde; aydınlatma, ısıtma-soğutma, jaluzi ve alarm sistemlerini tek bir dokunuşla kontrol etme ve yönetme imkânı sunuyor.

Dijital çözümler, iş hayatında olduğu kadar yaşam tarzı benzersiz yaşam yaratıyor. Dünya genelindeki 25 fabrikası ile 136 ticari faaliyet gösteren Hager Group’un Üyesi Hager Group Türkiye, Hager KNX akıllı bina sistemleri ile yaşam yaşamayı kapılarını açıyor. 

Hager KNX, tek ekran veya birkaç anahtar ile yaşam alanlarının kendi kendini yönetmesini sağlıyor. Hager KNX ile evde olunmayan tüm sistemlerin kontrolünü sağlayın; tablet, telefon veya bilgisayar üzerinden kontrol ve enerji yönetimine olanak tanıyor. 

Hager KNX ile evler dışarıdan kontrol edilecek

Hager’in 760’ın üzerinde Ar-Ge çalışanı olan Hager’in, her yıl cirosunun yüzde 7’sini araştırma ve geliştirme için test eden   Hager Group Türkiye Genel Müdürü İlker İşgör , Hager KNX hakkında şu bilgileri verdi: Yaşam alanlarına daha fazla konfor sunabilmek için odaklanmaya devam ediyoruz. Hager KNX de bu çözümlerimizden bir tanesi. Ürünümüz, bireylerin dışarıdayken bile evlerini kontrol etmesini ve fonksiyon yönetimini sağlıyor. Aydınlatma, ısıtma-soğutma, jaluzi ve alarm sohbet sıra yanı sensör ve akıllı anahtarlar sayesinde enerji tasarrufu sağlama Hager KNX ile artık ‘Ütüyü prizde mi unuttum’, ‘Tüm pencereler mi’ gibi daha soru tarih oluyor. Bireyler istenilen evdeki tek dokunuş kontrol edilebilecek. İnovatif çözümümüz sayesinde artık hane halkının içi çok daha rahat olacak ”dedi. 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.