İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Gökyüzünde Yaşam Projesi Eliz Kule’de Arhan Mühendislik Tercih Edildi

Atık gaz baca sistemleri ile projelerinde uzun ömürlü çözümler üreten Arhan Proje Mühendislik, yaptığı işlerle de güvenli ve hızlı kurulum gibi avantajları birlikte sunuyor. Alanında birçok firmanın tercih nedeni olan Arhan Proje Mühendislik San. ve Tic. A.Ş. “Kaliteyi Yükseklerde Arayın …” sloganıyla Teknik bilgi birikimi ve deneyimini paslanmaz çeliğin estetiği ile birleştirerek özgün tasarım ve uygulamalarla sektörde söz sahibi olmayı başarmıştır.
Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok noktasında, baca sistemleri üretimi ve uygulayıcısı olarak değerlerine bağlı, teknolojik yenilikleri takip ederek daha verimli ve güvenli kullanımı temel ilke edinmiştir.
Oran Dağıtım A.Ş.’nin Ankara’nın gelişen bölgelerinden Ovacık’ta hayata geçirilen Eliz Kule konut projesinin tercihi olduk. Paslanmaz Çelik Atık Gaz baca sistemlerinde yenilikçi ve çevre dostu ürünleriyle yeni başarılara imza atmayı hedefliyor. Arhan Mühendislik yetkilileri, Eliz Kule’de çalışma fırsatı bulduğu Oran Dağıtım A.Ş.’ye duydukları güven için teşekkürlerini de bildirdi.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.