İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Benesta-Beyoğlu Projesinin Havası Mitsubishi Heavy’le Değişiyor

Farklı hacimdeki alanları Japon iklimlendirme teknolojisiyle buluşturan Form MHI Klima Sistemleri; üstün teknolojili Mitsubishi Heavy ürünleriyle Benesta Beyoğlu evlerinin hava konforunu yükseltiyor.

Gücünü 55 yıllık Form tecrübesi ve Japon teknolojisinden alan Form MHI Klima Sistemleri, farklı iklimlendirme ihtiyacı olan yapılara enerji verimli ve teknolojik çözümler devam ediyor. Son olarak Benesta Beyoğlu konut projesinin iklimlendirme sistemine imza atan Form, kurulumunu gerçekleştirdiği Mitsubishi Heavy marka multi split ve split klimalar ile ortamın havasını değiştiriyor.

Proje kapsamında Benesta Beyoğlu’na 202 adet multi split dış ünite, 406 adet multi split ve 35 adet split klimanın satışını gerçekleştirildi. Sanat, eğlence, tarih ve kültürün kalbinin attığı Beyoğlu’nda, seçkin mimarisi ve sosyal alanlarıyla hayata değer katan Benesta Beyoğlu, Mitsubishi Heavy iklimlendirmesiyle artık çok daha havalı.

Japon teknoloji devi Mitsubishi Heavy Industries ile 55 yıllık sektör deneyimini birleştiren Form; ofis, hastane, otel, mağaza, okul gibi birçok farklı alanı, gelişmiş iklimlendirme ürün ve hizmetleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.