İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Türkiye’de ilk defa Kızılcahamam’a yapılıyor

Kızılcahamam’da yapılacak Ragbi ve Beyzbol Sahası Projesi’nin ihalesi yapıldı.

Ankara’nın turizm açısından potansiyeli en yüksek ilçelerinden Kızılcahamam’da yeni bir proje için hazırlıklar tamamlandı.

Soğuksu Sahalar mevkisinde yapımı planlanan Ragbi ve Beyzbol Sahası Projesi’nin ihalesi gerçekleştirildi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Bu önemli projenin ilçemize kazandırılmasını sağlayan Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, bakan yardımcılarımıza, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeleri Genel Müdürümüze, Gençlik ve Spor İl Müdürümüze, Spor Toto Başkanımıza, Ragbi Federasyon Başkanımız ve Kızılcahamam Kaymakamımız Can Aksoy’a teşekkür ediyorum. Ülkemizin ilk ragbi sahası Kızılcahamam’a hayırlı olsun. İlçemiz her şeyin en iyisine layık. Müjdelerimizin devamı gelecek.” paylaşımında bulundu.

8.030.421,43 TL yaklaşık maliyetli projenin ihalesi 25 Mayıs 2021 tarihinde 4 firmanın katılımıyla gerçekleştirildi. Teklifler değerlendirilme aşamasında olup, kazanan firma yakın zamanda açıklanacak.

İhalelerde ki gelişmeleri, ihalelere katılan ve kazanan firmaları, ne teklif verdiklerini üye olarak günlük takip edebilirsiniz; Üyelik için

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.