İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Temaşehir Konya Projesi

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO’nun Konya’nın en değerli bölgesi Meram’ın merkezinde inşa edeceği Temaşehir Konya, 20 bin metrekare yüzölçümlü meydanı ve meydan çevresinde tasarlanmış 42.Cadde adı verilen cadde, mağaza, dükkan ve restoranları, modern tasarımlı camisi, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle birlikte modern şehircilik unsurlarını bir arada sunacak.

Toplam 740 adet olmak üzere, 120 m² ile 386 m² arasında değişen büyüklüklerde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri ve 42.Cadde adı verilen 163 adet mağaza ile Konya’nın yeni merkezi olacak Temaşehir’de, herkesin düşü gerçek olacak.

60 bin metrekare proje alanı ile 20 bin metrekare yüzölçümlü meydanı ve meydan çevresinde tasarlanmış 42.Cadde’de yer alan mağaza, dükkan ve restoranları, modern tasarımlı camisi, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle bu meydanda sadece hayaller yer alacak. Ev sahipliği yaptığı dünyaca ünlü markalar ve prestijli Türk markaları ile Temaşehir Konya’da alışveriş keyfi de bir başka yaşanacak. Sadece Konya’nın değil Anadolu’nun en önemli merkezlerinden biri olacak bu meydanda, herkes gerçekleşen düşlerini doyasıya yaşayacak.

Konya’nın merkezi Meram, Evliya Çelebi’nin seyahatnamelerinde yaptığı her güzellemede adından bahsettiği benzersiz bir bölge yer almaktadır. Ankara, Antalya, Mersin ve Isparta gibi beş önemli ilin yoluna ev sahipliği yapan bu eşsiz güzellikteki ilçe Konya’nın adeta kalbi konumundadır. Her geçen gün gelişen ve büyüyen Meram’da hayata geçecek olan Temaşehir Konya, yanıbaşında projelendirilen Konya Metrosuna ve Hızlı Trene (YHT) olan yakınlığı ile de herkesin kolayca ulaşabileceği mükemmel bir konumda yer almaktadır.

Projedeki ilerleme %94,57 seviyelerindedir.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.