İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Ortadoğu’nun en büyük Adalet Sarayında Ayvaz ürünleri tercih edildi

Yüksek kaliteli ürün ve çözümleriyle uluslararası çapta prestijli projelerde yer alan Ayvaz’ın sıradaki durağı Kuveyt oldu. Tamamlandığında Ortadoğu’nun en büyük adli binası unvanına sahip olacak Kuveyt Yeni Adalet Sarayı’nda Ayvaz kompansatörleri tercih edildi.

Başarılı dış ticaret çalışmalarıyla 100’den fazla ülkeye ihracat yapan Ayvaz, dünyanın dört bir yanındaki prestijli ve özel projelerde yerini almaya devam ediyor. Güven ile özdeş hale gelen markası sayesinde uluslararası projelere adını yazdırabilen şirket Kuveyt’teki yeni Adalet Sarayı projesine sunduğu ürün ve çözümlerle ülkemizi temsil ediyor.

Ayvaz Dış Satış Müdürü Yeşim Saraç

Ayvaz Dış Satış Müdürü Yeşim Saraç konuyla ilgili yaptığı açıklamada, uluslararası projelerde rahatlıkla yer alabilmelerinin arkasında öncelikle Ayvaz’ın güçlü marka imajının yattığını söyledi. Bu marka imajının uzun süren satış ve pazarlama faaliyetleriyle bugünkü  seviyesine ulaştığını söyleyen Saraç, “Ayvaz’ın uluslararası pazarlarda lokal yapılaşma stratejisinin devamı olarak Ayvaz Dubai ofisinin çalışmaları GCC bölgesinde Ayvaz markasının güvenilirliğini ve bilinirliğini artırıyor.  Bölgedeki köklü proje ve taahhüt firmaları ile uzun yıllara dayanan iş birliklerimiz bize stratejik güç kazandırıyor” dedi. Saraç, “Bu projede kompansatörlerimizle yer aldık. Önemli projelerde yer alabilmek için gereken tüm donanıma sahibiz. Hem yılların verdiği tecrübe hem de bu tecrübeyi üretim teknolojisi ve uluslararası kalite standartları ile taçlandırmış olmamız bize farklı pazarların beklentilerine göre ürün verebilme avantajı sağlıyor. Kaliteden ödün vermemek prensibimiz ve dünyanın en köklü sertifikasyon kuruluşlarından onaylara sahibiz. Kısa adı AEQ olan Euro-Qualiflex yani Avrupa Kompansatör ve Esnek Metal Hortum Üreticileri Birliği’ne üye ilk ve tek Türk şirketiyiz. Bu ve benzer prestijli projelerde Ayvaz ürünlerinin tercih edilmesi uzun süreçli verilen emeklerin bir sonucu. Ayvaz bu tarz prestijli projelere imza atmaya devam edecek” diyerek sözlerini noktaladı.

Kuveyt Yeni Adalet Sarayı Hakkında

33.384 metrekare alana kurulu bu proje tamamlandığında Ortadoğu’nun en büyük adli yapısı olma unvanına sahip olacak. 123 mahkeme salonlu 25 katlı bir binanın yanı sıra, 3.000 araçlık park yerine sahip olacak bu devasa Saray, Kuveyt için bir “adalet ve bütünlük simgesi” olacak şekilde tasarlanmıştır.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.