İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Keçiören’in En Donanımlı Konut Projesi NORTHLAND ANKARA

Özgaziantep ve İntegra Yapı girişimi olarak Ankara Ovacık’daki “Northland Ankara” farklı zevk ve ihtiyaçlara uygun daire seçenekleri ve ticari alanları olan karma bir projedir. Northland’ta 2 kule, 3 yatay blok ve 21 cadde dükkân bulunmaktadır. Hayatı yükseklerde yaşamayı tercih edenler için Prestij Kuleler, göl manzarasını daha yakından görmek isteyenlere Yalı Evleri de 6 farklı daire modeli sunmaktadır. Tam bir aile projesi olan Northland’da 3+1 ve 4+1 daireler yer almaktadır. Tüm daireler modern teknoloji ile donatılmış, akıllı ev sistemine sahiptir. Kullanışlı daire planları ve mimari incelikle hazırlanmış detaylarla görenlerin çok beğendiği yaşam ve yatırım değeri yüksek bir projedir.
Northland sahip olduğu sosyal donanımları ile şehrin içinde, şehir karmaşasının dışında olağan üstü bir konsept sunmaktadır.

Yatırımcılara Kazandırmaya ve Yatırımlara Devam Ediyor
İntegra Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Uslu uygulamakta oldukları kampanya hakkında İnşaat Tedarik için açıklamalarda bulundu:
“Sektörün en kapsamlı kampanyasını, Northland olarak sunduğumuz fırsatlarla daha avantajlı hale getirerek müşterilerimizin zengin sosyal donanımlara sahip, temalı bir konut projesinde ev sahibi olmalarını arzuluyoruz. Bu çerçevede artan inşaat maliyetlerine rağmen fiyat artışı yapmaksızın, bankasız taksit imkanları ve peşin alımlarda %20 indirim fırsatı sunuyoruz” diyen Selahattin Uslu, şunları söyledi: “Mevcut kampanyaya ek olarak farklı fırsatlar sunuyoruz. Çünkü ülkemize ve ekonomimize güveniyoruz. Bu güvenin bir göstergesi olarak Ankara’da konut piyasasının en hareketli olduğu yerlerinden Keçiören Ovacık’da hayata geçirdiğimiz, prim yaparak alıcı ve yatırımcısını kazandıran bir proje olan Northland ile içerisinde yer alan ünlü markaların yeni konsept mağazaları, restoranlar, eğlence ve spor alanları ile projeden konut alanlara bir çok yaşamsal fırsat sunan Northland’ı Ankara’mıza kazandırdık. Ardından sahip olduğumuz güçlü finansman sayesinde inşaatımızı hızlı bir şekilde yükselterek, projemizi tapu aşamasına kadar getirdik. Bugüne kadar olduğu üzere gelecekte de ülkemizin ve ekonomimizin destekçisi olmaya devam edeceğiz.”


“Tüketiciler Fiyatlar Artmadan, Fırsatlar Kaçmadan Yatırımlarını Yapmalı”
Geçen sene inşaat maliyetlerinde yüzde 24,7’lik bir artış yaşandığını, böylesi bir artışı henüz projelerine yansıtmadıklarını ancak bu durumun sürdürülebilir ve gerçekçi olmadığının altını çizen Northland Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin “ayrıcalıklı bir yaşam isteyen tüketicileri satış ofislerimize bekliyoruz” dedi.


“Yurt Dışından Satışlarımız Rekora Gidiyor”
Artan döviz kuru nedeniyle birimleri Türk Lirası karşında değerlenen yurt dışındaki vatandaşlarımız projemize büyük ilgi gösteriyor. Yılın son çeyreği içindeki satışlarımızın %45’ini yurt dışında yaşayan yatırımcılarımıza yaptık. Özellikle Almanya ve Hollanda’dan büyük talep görmekteyiz. Projemizin sahip olduğu zengin sosyal donanımları yurt dışında yaşayıp da, Türkiye’den konut almak isteyenlerin çok ilgisini çekiyor. Fiyat ve ödeme avantajlarımızı da değerlendiren gurbetçilerimiz projemize büyük ilgi gösteriyor, projemizden konut sahibi olmak istiyor dedi.


Yılın Lüks Konut Projesi Ödülü NORTHLAND ANKARA’nın
İnşaat sektöründe hayata geçirdiği markalı ve lüks projeleriyle adından başarıyla söz ettiren İntegra Yapı form ve fonksiyonun bir arada bulunduğu modern mimarisi, ferah yaşam alanları ve lüks detaylarıyla dikkat çeken Northland Ankara projesi “Yılın Lüks Konut Projesi” ödülünün sahibi oldu. Ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Uslu aldı.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.