İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Eurasia Rail Fuarı 3-5 Mart 2021 tarihlerinde Konya’da yapılacak

Raylı sistemler sektörüne yönelik olarak Avrasya bölgesinin tek ve dünyanın en büyük fuarlarından biri olarak bilinen Eurasia Rail, bölgedeki raylı sistemler sektörünün en önemli aktörlerini 3-5 Mart 2021 tarihleri arasında TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde bir araya getirecek.

Eurasia Rail Fuarı – 03-05 Mart 2021
Konya Ticaret Odası / Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi

Fuarın bir parçası olarak gerçekleşecek olan kapsamlı konferans ve seminer programında hem ziyaretçiler hem de katılımcılar sektördeki son gelişmeler, yenilikler ve teknolojilerin yanı sıra sektörde karşılaşılan zorluklar ve bunlara yönelik olası çözümler hakkında bilgi alacak.

2021 yılında 9.kez düzenlenecek olan Eurasia Rail sektör devlerini ve profesyonel ziyaretçileri tek çatı altında toplayan en önemli platformdur. Fuar, 2011’den beri Avrasya bölgesinde sektörün nabzını tutmakla kalmayıp mevcut ilişkilere ve yeni işbirliklerine açılan kapıdır. 


Yerel ve uluslararası fuar katılımcılarının yanı sıra T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, T.C. Devlet Demiryolları ve alt şirketleri, TÜLOMSAŞ, TÜDEMSAŞ, TÜVASAŞ ve TCDD Taşımacılık, Eurasia Rail 2021 için stantlarını ayırdılar. Eurasia Rail’de ayrıca içerik partnerimiz ve demir yolu ve metro teknolojilerine yönelik en son yeniliklerin küresel buluşma noktası olan SMARTRAIL işbirliğiyle Devlet Demiryolları’nın sektör güncellemesi ve «Demiryolu Teknoloji Konferansı»’nda sektöre dair üst düzey bilgi ve tecrübeler paylaşılacak.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.