İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Lider Markaların Üreticisi, İhracatın da Lideri

Eryap Grup, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihracatın liderlerinden oldu. İSİB tarafından düzenlenen “2020 İhracatın Liderleri Ödül Töreni”nde her yıl olduğu gibi bu yıl da ödüle layık görülen Eryap Grup, giderek artan ihracat gücü ile aldığı ödüllere bir yenisini daha ekliyor.

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen, başarılı ihracatçıların ödüllendirildiği 2020 Yılı İhracatın Liderleri ödül töreninde Eryap Grup, her yıl olduğu gibi bu yıl da ödüle layık görüldü. Ödül, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Sn. İsmail Gülle tarafından, Eryap Grup CEO’su Sn. Emrullah Eruslu’ya takdim edildi.

İSİB tarafından her yıl düzenlenen, firmaların bir önceki yıl yaptıkları ihracat başarılarının taçlandırıldığı ödül töreninde ödülü kabul eden Eryap Grup CEO’su Emrullah Eruslu: “Türk yalıtım sektöründe yüzde yüz yerli sermaye ve son teknolojili üretim tesislerimizle hizmet veriyoruz. 20. Yılımızı kutladığımız bu yıl, her yıl olduğu gibi bu ödüle layık görülmek bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı. Logomuzda da yer alan ve motto olarak benimsediğimiz “Lider markaların üreticisi” sıfatıyla, daha büyük başarılara imza atmak için her gün aynı heyecanla çalışıyoruz. Yeni yatırımlarımız, geliştirmelerimiz, AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerimizin ve her biri alanında uzman, kalifiye çalışma arkadaşlarımızın da verdiği güçle, dünyada 62’den fazla ülkede kurduğumuz iş birlikleri sayesinde gerçekleştirdiğimiz ihracat performansımızı her yıl bir önceki yılın ilerisine taşıyoruz. Global pazarda uluslararası marka olma yolunda belirlediğimiz orta ve uzun vadeli hedeflerimiz ve stratejilerimiz çerçevesinde, bizi daha çok motive eden bu ödülleri hak etmemize katkısı olan tüm ekip arkadaşlarıma ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.’’ dedi.
Eryap Grup, Türkiye’nin 81 ilinde yaygın bayi ağı ile hizmet sunarken; 62’den fazla ülkede kurmuş olduğu güçlü işbirlikleri ile yurt dışında da ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor. Bünyesinde Bonus Yalıtım, American Siding ve Winer gibi büyük ve alanında lider markaları barındıran Eryap Grup, dinamik AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ile yalıtım sektörüne, sürekli gerçekleştirdiği yatırımları ile de Türk ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.