İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesinde ALDAĞ cihazları tercih edildi

Kahramankazan’da 17 milyon lira ödenekle inşa edilen, yaklaşık 3 bin 600 metrekare kapalı alana sahip olan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesi’nde ALDAĞ cihazları hizmet veriyor. Geçtiğimiz yıl, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde kapılarını açan, sığınak alanından depolara, kongre ve sergi salonlarından çocuk atölyesi ve kafeteryasına kadar modern bir müze ve yaşam alanı anlayışını yansıtan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesi için tercih edilen ALDAĞ cihazları, sağlıklı iç ortam hava koşullarını, enerji ekonomisi ile birlikte sağlayacak.

Müze için üretilen Aldağ AKS Serisi Karışım Havalı Klima Santralleri, 14.000-19.000 m³/h hava debisi aralığına sahip. Klima santrallerinin kullanım ömrü boyunca, sorunsuz işletim ve kolay montaj, servis-bakım koşullarını gözeten Aldağ ürünlerinde santral teknik bilgileri ve temel kılavuz bilgiler; kolayca sökülmeyen, nem ve suya dayanıklı, uzun ömürlü etiketler olarak yer alıyor. Bu kültür tesisinin iç hava kalitesinin güvencesi olacak AKS Serisi %100 Taze Havalı Klima Santrali ise ısı geri kazanım özelliği ile sağlıklı havanın mümkün olabilen en uygun maliyetle sağlanmasına yardımcı oluyor. Enerji tasarrufunu en üst seviyeye çıkartmayı mümkün kılacak diğer Aldağ ürünleri arasında AHRV Serisi Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazları bulunuyor. 500-3000 m³/h hava debisi aralığındaki Isı Geri Kazanımlı Taze Hava Cihazları ile kamusal hizmet veren bu alanda havalandırma güvenliği güçlendiriliyor.

Kahramankazan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesi iklimlendirme sistemi, 2,28 -7,82 kW soğutma kapasitesi aralığında Aldağ AE Serisi Gizli Tavan Tipi Fan Coiller, Termostatlar, Kanal Tipi Aspiratörler, Sığınak Santrali, Duman Tahliye Fanı ile tamamlanıyor.

Zemin katında çok amaçlı kullanıma uygun 340 kişilik konferans salonu ile süreli ve süresiz sergi salonları, çocuk atölyesi, idari ofisler ve kafeterya bölümleri yer alan 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Müzesi’nin havalandırması, ALDAĞ’ın ideal iç hava kalitesini enerji verimli çözümlerle sağlayan cihazları güvencesinde, ziyaretçilerine konfor koşulları sunuyor.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.