İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

GF Hakan Plastik’e Aqua Therm Kiev 2021’den özel ödül

İhracat pazarına yönelik olarak yurtdışı fuarlara önem veren GF Hakan Plastik, 2021 yılının ilk fiziksel fuar katılımını gerçekleştirdi. 23. Uluslararası Isıtma, Soğutma ve İklimlendirme Fuarı, Aqua Therm Kiev 2021’e katılan GF Hakan Plastik bir de ödül aldı.

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de gerçekleşen ve bölgenin en büyük sektör fuarı olan Aqua Therm Kiev 2021, farklı ülkelerden çok sayıda firmanın katılımı ile gerçekleşti. Fuarda GF Hakan Plastik, geniş ürün gamı ve çözümleri ile iddiasını bir kez daha ortaya koydu.18–20 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Aqua Therm Kiev, pandemi koşullarında birçok ticari ziyaretçiyi bir araya getirmeyi başardı. Isıtma, soğutma ve iklimlendirme sektörüne ait en son yenilikler ve ürünlerin sergilendiği fuarda, GF Hakan Plastik sunduğu uzun ömürlü ve çevre dostu ürünleri ile ilgi çekmeyi başardı.

GF Hakan Plastik fuarda kurumsal duruşunu en iyi yansıtan firmaların başında gelerek “En iyi özel stant tasarımı” ödülüne de layık görüldü.

Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçısı içerisinde yer alan GF Hakan Plastik, 2021 hedefleri doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam ederek, önümüzdeki aylarda da yurtdışı fuar katılımlarına devam ettirmeyi planlıyor. 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.