İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Fox Bau Yapı Kimyasalları, Erbil’de 10 Büyük Projede

Fox Bau Yapı Kimyasalları Irak Erbil’de 10 Büyük Projede Çözüm Ortağı Oldu.

Fox Bau Yapı Kimyasalları, Erbil’de hâlihazırda inşaatı devam eden 10 büyük projenin çözüm ortağı oldu. Bölgenin önde gelen 7 müteahhitlik firmasına ait bu prestijli projelerin arasında, Zaniary Tower 47 katla Irak’ın en yüksek binası olması, Rona Towers ise 32 kat ve 2 kuleden oluşması ve Erbil’in en yüksek ikinci yapısı olması özelliği ile dikkat çekiyor. Projelerde toplamda 200.000 metrekare ıslak hacim için Fox Bau Yapı Kimyasalları’nın çimento esaslı tam esnek su yalıtımı ürünleri, Poliüretan Yalıtım Kaplamaları, epoksi tamir harçları, bitüm esaslı su izolasyon malzemeleri tercih edildi.

Fox Bau Yapı Kimyasalları Koordinatörü ve Yönetim Kurulu üyesi Ersan Sarı, ‘Pandemi sebebiyle global çapta tüm sektörlerin zor zamanlardan geçtiğini görüyoruz. Doğal olarak yapı sektörü de bu durumdan payına düşeni alıyor. Bu şartlar altında iç piyasaya en uygun ürün ve fiyatlarla destek olurken bir yandan da iş ortaklarımızla beraber odağımızı ihracata verdik. Değerli iş ortağımız BYK Binyapı’nın büyük çabaları sonucunda Erbil’deki bu 10 büyük projede çözüm ortağı olmayı başardık. Bir Türk yapı kimyasalları markası olarak yurtdışındaki bu prestijli projelerde yer almak bizim için çok gurur verici’ dedi. 

Çözüm ortağı olunan projeler: Zaniary Tower, Ganjan Life, Mersin Villa, Empire Pearl Towers, Empire Diamond Towers,Iskan Towers, Rona Towers, Sky Tower, MNW Towers ve Life Towers

Müteahhitlik firmaları: Gökkaya İnşaat, Kirmanj Construction, Falcon Group, BC Group, Galiawa Group, MNW Group, Tanj Group.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.