İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Uluslararası Havalimanlarına Flexiva’nın SKY Serisi Esnek Hava Kanalları Yakışıyor

Kuzey Körfez’de bulunan ve Orta Doğu’nun en önemli aktarma merkezlerinden birisi olan 14 milyon yolcu kapasiteli Bahreyn Uluslararası Havaalanı, genişleme projesi çerçevesinde mevcut terminalin boyutu ikiye katlandı, havalimanı stant ve köprü sayısı artırıldı.

Bahreyn Ulaştırma ve Telekomünikasyon Bakanlığı’nın 1.1 milyar USD hacmindeki yatırımıyla gerçekleştirilen “Havalimanı Modernizasyon Programı” projesinde Flexiva’nın SKY serisi esnek hava kanalları kullanıldı.

SKY serisinin tercih edildiği bir diğer mega Uluslararası havalimanı; İstanbul Uluslararası Havalimanı… Bir milyon metrekareye yakın brüt taban alanıyla dünyanın tek çatı altındaki en büyük havalimanı terminaline sahip İstanbul Yeni Havalimanı’nda da Flexiva’nın “alev iletmez kanalları” hizmet veriyor. 5.000 pascal basınç dayanımı ile rakipsiz olan Flexiva esnek hava kanalları, hava sızdırmazlığı ve güçlü çekme ve darbe dayanımı sayesinde, özenli projelerin güvenilir tercihi oluyor. Flexiva’nın uluslararası sertifikasyonlara sahip ürün grupları, her bir projenin spesifik gereksinimlerine uygun çözüm sunabilen çeşitliliğe sahip. Düşük ses seviyesi, yüksek hijyen gereksinimleri, yangın güvenliği, enerji verimliliği ve enerji tasarrufu beklentileri, Flexiva’nın geniş ürün yelpazesinde karşılığını bulabiliyor.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.