İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

TRFMC 2021 Türkiye Tesis Yönetim ve Pandemi ile Mücadele Konferansı 1 Haziran’da başlıyor

Site yönetiminde kalite, standart ve sorunlar ele alınacak

40 milyar TL’yi aşkın ekonomik büyüklüğü ile 1 milyondan fazla kişiye istihdam sağlayan tesis yönetim sektörünün önde gelen ulusal ve uluslararası tesis yönetim firmaları, hizmet sağlayıcıları, yazılım, tesisat firmaları, makine, ekipman tedarikçileri, hijyen, dezenfektan, malzeme tedarikçileri ve tesis yönetim sektörünün profesyonelleri 1-2 Haziran 2021 tarihleri arasında bir araya gelecek. Bu yıl 3’üncüsü The Ritz – Carlton İstanbul’da düzenlenecek TRFMC 2021 Türkiye Tesis Yönetim ve Pandemi ile Mücadele Konferansı’nda bakanlardan belediye başkanlarına, öğretim üyelerinden sektör temsilcilerine kadar onlarca konuşmacı, sektörün sorunlarını ve çözüm önerilerini açıklayacak.  

TRFMC 2021 Türkiye Tesis Yönetim ve Pandemi ile Mücadele Konferansı’nda Covid-19 salgını sırasında önemi bir kez daha anlaşılan tesis yönetim sektörünün paydaşları, salgının sektöre ve sektörün geleceğine etkilerini konuşacak ve çözüm önerilerini sunacak. Pandeminin yanı sıra kentsel dönüşümden Kat Mülkiyeti Kanunu’na, Tesis Yönetiminde Sertifikalandırma’dan Yeni Tesis Yönetimi Yasası’na kadar sektörü yakından ilgilendiren tüm güncel gelişmelerin onlarca farklı panelde alanında uzman isimler tarafından masaya yatırılacağı konferans, sektörün buluşma noktası olacak.  

“Uzmanlar tarafından yol haritası çıkarılacak”

Bakanlar, belediye başkanları, akademisyen ve sektör temsilcilerinin katılımıyla iki gün boyunca sürecek konferansta; pandeminin, sektör ve sektörün geleceğine etkileri tartışılacak. Sektör sorunları masaya yatırılarak, sektörün gelişimi ve ülke ekonomisine daha fazla katkısı için yapılması gerekenler üzerinde durulacak. Salgının tesis yönetimine etkileri, ofislerde, AVM’lerde, sitelerde, toplu yapılarda, okullarda, hastanelerde, otellerde ve endüstriyel tesislerde pandemi nedeniyle dikkat edilmesi gereken hususlar ve alınması gereken tedbirler, hijyen ve dezenfeksiyon çözümleri gibi güncel ve önemli konular için uzmanlar tarafından yol haritası çıkarılacak. 

Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) Yönetim Kurulu Başkanı Gökçenur Çelebioğlu

Kritik bir zirveye dönüşecek 

Konferansla ilgili açıklamalarda bulunan Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) Yönetim Kurulu Başkanı Gökçenur Çelebioğlu, “Sektörümüzü yakından ilgilendiren gelişmeleri alanının uzman isimleriyle değerlendirip, sektör temsilcilerinin konuyla ilgili görüşlerini alacağız. Bakanlarımız, belediye başkanlarımız ve akademisyenlerimizin katılımıyla sektörümüzün sorunlarına çözüm yolları arayacağız. Sektörümüz için son derece önemli bir buluşma noktasına dönüşecek olan konferans, ulusal ve uluslararası katılımcılarımızla kritik bir zirveye dönüşecek” diye konuştu. 

Pandemi Önlemleri Denetleme Kurulu kuruldu

The Ritz – Carlton İstanbul’da düzenlenecek olan TRFMC 2021 Türkiye Tesis Yönetim ve Pandemi ile Mücadele Konferansı’nda salgına karşı Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın ve aralarında TRFMA, MMO   ve TTB’nin de yer aldığı, seçkin STK’lar tarafından oluşturulan İklimlendirme Teknik Kurulu’nun tüm tavsiyelerine uyulacağını ve sosyal mesafe önlemlerine dikkat edilerek düzenleneceğini kaydeden Çelebioğlu, bu amaçla TRFMA bünyesinde yer alan uzmanlardan oluşan bir Pandemi Önlemleri Denetleme Komitesi oluşturduklarını, bu komitenin gerek hazırlıklar gerekse konferans sırasında aktif olarak denetim görevi icra ederek önlemlerde bir aksama olmamasını sağlayacağını belirtti.

Tesis Yönetim Derneği – TRFMA hakkında:

Son yıllarda hem dünyada hem de ülkemizde giderek gelişen ve önem kazanan Tesis Yönetimi, sürekli büyüyen ve gelişen yapısıyla Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan sektörlerindendir. Sektörün ülkemizde tanıtılmasını ve geliştirilmesini sağlamak, sektörde yöneticilik yapan, yönetim hizmeti veren kişi ve kuruluşlara yardımcı olmak amacıyla sektörün önde gelen 15 tesis yönetim firması bir araya gelerek 21.12.2017 tarihinde kısa adı TRFMA olan Tesis Yönetim Derneği’ni (TRFMA) kurdu. TRFMA’nın amacı yeni ve mevcut tüm tesislerin ve tesis yöneticilerinin yönetim süreci ve hizmetleri ile ilgili sorunlarına çözümler üretmek, aidatları ve işletme maliyetlerini optimize etmek, yönetim ve yönetim hizmetlerini geliştirmektir.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.