İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Varlıkları Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen “Theodosius Limanı Arkeolojik Alanı Mimari Proje Yarışması” 3 Kasım 2020 tarihinde sonuçlandı.
Yarışmada projeleri ödül ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı ve meslektaş adaylarımızı kutlarız.
ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ
1. ÖDÜL
28 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 84102
Müellifler
- Ilgın Avcı (Ekip Başı)
- Alişan Çırakoğlu, Mimar
- Eda Ekim Yılmaz, Peyzaj Mimarı
- Efkan Solmaz, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
- Batuhan Kumru, Mimar
- Aslıhan Sücüllü, Mimar
- Merve Özcan, Öğrenci
- Doğukan Durmuş, Öğrenci
2. ÖDÜL
14 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 53980
Müellifler
- Eren Başak, (Ekip Başı)
- Seray Türkay Coşkun, Mimar
- Esatcan Coşkun, Mimar
- Doğuşcan Aladağ, Mimar
- Zeynep Eraydın, Şehir Plancısı, Kentsel Tasarımcı
- Funda Baş Bütüner, Peyzaj Mimarı
- A. Güliz Bilgin Altınöz, Mimar, Koruma Uzmanı
- Elifnaz Durusoy Özmen, Şehir Plancısı, Koruma Uzmanı
- Özgün Özçakır, Mimar, Koruma Uzmanı
- Gökçe Naz Soysal, Mimar
- Metin Başaran, İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
- Çağrım Koçer, Mimar
3. ÖDÜL
5 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 97153
Müellifler
- Ş. Tülin Görgülü, Mimar (Ekip Başı)
- M. Ebru Erdönmez Dinçer, Mimar
- Burak Haznedar, Mimar
- F. Türköz Haznedar, Mimar
- Fahri Celeb, İnşaat Mühendisi
- Sezgin Karaman, Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
- C. Mustafa Çetindaş, Mimar
- S. İlkay Kaya, Mimar
- Gizem Hacı, Mimar
1. MANSİYON
27 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 47582
Müellifler
- Kemal Bal, Mimar
- Nil Bıçak, Mimar
- Erol Kalmaz, Mimar
- Doruk Kemal Kaplan, İnşaat Mühendisi
- Gamze Alpan, Peyzaj Mimarı
Danışmanlar
- Mine Bıçak, Arkeolog
Yardımcılar
- Dilan Özdemir, Mimar
2. MANSİYON
21 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 82143
Müellifler
- Recep Semizoğlu, Mimar
- Baran Yardımcı, Mimar
- Nergiz Koçak, Mimar
- Damla İçyer, Mimar
- Mehmet Kılıç, İnşaat Mühendisi
- Altan Abdüloğlu, Peyzaj Mimarı
Danışmanlar
- Nilay Kulluk, Mimar
Yardımcılar
- Ahmet Taş, Mimarlık Öğrencisi
3. MANSİYON
9 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 27914
Müellifler
- Dilek Derman, Mimar (Ekip Başı)
- Bünyamin Derman, Yüksek Mimar
- Ahmet Topbaş, İnşaat Mühendisi
- Selin Etkinöz Tunçer, Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
- Serkan Kocabay, Yüksek Mimar
- İsmail Hakkı Tunçay, Mimar
- Tuğman Büberci, Mimar
- Hasan Öğüt, Mimar
4. MANSİYON
26 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 17969
Müellifler:
- Sıddık Güvendi, (Ekip Temsilcisi) Mimar
- Cihan Sevindik, Mimar
- Barış Ekmekçi, Peyzaj Yüksek Mimarı
- Mehmet Ali Yılmaz, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar:
- Oya Eskin Güvendi, Mimar
- Senem Müştak Sevindik, Mimar, Akademisyen
Yardımcılar:
- Rumeysa Tıpırdamaz, Öğrenci
- Hüseyin Karameşe, Öğrenci
5. MANSİYON
32 SIRA NUMARALI PROJE – RUMUZ 47213
Müellifler
- Bünyamin Atan, Mimar (Ekip Başı)
- Cansu Kabadayı, Peyzaj Mimarı
- Furkan Şahin, İnşaat Mühendisi
Danışmanlar
- Heval Zeliha Yüksel, Mimar
- Kübra Aksoy, Mimar
Yardımcılar
- Abdülkadir Irmak, Mimar
- Doğan Kalak, Mimar
- Ayşe Eda Yaray, Öğrenci
İlginizi Çekebilir
Nevşehir Entegre Katı Atık Bertaraf Tesisi Projesi
Seydişehir Güneş Enerjisi Santrali Projesi
Dilovası Hastane Viyadüğünde Çalışmalar Devam Ediyor