İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Tansa Turnike İstanbul’un Zirvesinde…

Çamlıca Radyon TV Kulesi, asırlar öncesine uzanan, tarihi stratejik konumu doğal güzellikleri ile dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’un değerli simgesi Çamlıca Tepe’sinde yükseldi.

Çamlıca Radyo & TV Kulesi, ülkemizin iletişim ve yayıncılık alanındaki faaliyetlerini dünya standartlarına taşıma hedefiyle yola çıkarak iletişim faaliyetlerini Türkiye’nin her yerine ulaştırma misyonu ile kurulmuştur.

Kule Verici Tesisleri İşletim ve Teknolojileri A.Ş ya da kısaltılmış adıyla Kule A.Ş, 2017 yılının Nisan ayında karasal verici tesis işletmeciliği yapmak amacıyla kurulmuştur. Toplam 30.150 metrekare alan  üzerine kurulu olan Çamlıca Kulesi deniz seviyesinden 587 metre yüksekliğiyle İstanbul’un en yüksek yapısı unvanını taşımaktadır.

Kule, ülkemizin en yüksek yapısı olması hem de deprem riski ve rüzgâr yükü en kritik noktalarının kesiştiği riskli alanlardan birinde olması nedeniyle sıradan bir yapıdan farklı olarak simge bir yapı niteliği taşımaktadır.

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte ülkemize değer katan bu önemli yapının geçiş kontrol sistemlerinde yüksek adette Tansa Turnike ürünleri kullanılmıştır.

Ülkemizde ve dünyada bu denli önemli projelerde yer almaktan ötürü Tansa Turnike olarak mutluluk duymaktayız.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.