İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Tansa Turnike Almanya’da

2020 yılında tüm dünyada etkisini gösteren pandemiye rağmen TANSA olarak global hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Sadece bulunduğumuz coğrafyada değil dünyanın her bir bölgesinde hizmet vermeyi hedefleyen TANSA, 2020 yılının son çeyreğinde Almanya ofisi ile Avrupa’nın merkezindeki faaliyetlerine yeni bir ivme kazandırdı.

Özellikle ürün ve hizmet kalitesinde müşteri beklentilerinin üst düzeyde olduğu Avrupa pazarında geliştirilmiş yenilikçi ürünlerimizi sunarak, ürün çeşitliliğimizi ve pazar hakimiyetimizi arttırmak en büyük beklentimiz haline gelmiş, bu beklenti ve büyüme stratejisiyle birlikte çalışmalarımız boyut ve hız kazanmıştır.

Almanya’nın batısında, Düren şehrindeki Almanya merkezimiz Belçika ve Hollanda’ya da olan yakınlığı ile Avrupa’nın merkezinde yer alıyor. Sadece bir satış ofisi ve lojistik dağıtım merkezi olmasının ötesinde aynı zamanda uygulama mühendisliği ve teknik servis hizmeti de sunacak olan TANSA Almanya, bir yandan yeni ürün geliştirme ve AR-GE faaliyetlerimize katkı sağlarken, bir yandan da müşterilerin özel beklentilerine cevap verecek özelleştirilmiş tasarımlar konusunda Türkiye’deki merkezimize destek sağlayacaktır.

Dünya ekonomisini bütünden ve derinlemesine etkileyen Covid-19 salgını sonrasında ekonomik büyümenin yeniden hız kazanacağına ve artmaya devam eden dünya nüfusu ile ihtiyaç duyulan yatırımların devam edeceğine inanıyor ve yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Sağlık koşullarının izin vermesiyle birlikte yurt dışına ürün sevkiyatlarımızı kesintisiz gerçekleştirmeyi, seyahatlerimizi sıkı tutmayı ve birçok yeni projede yer almayı amaçlıyoruz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.