İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Nevşehir Kozaklı’ya 30 yataklı devlet hastanesi yapılacak

İç Anadolu’nun en önemli turizm merkezlerinden biri olan Nevşehir’e bir hastane müjdesi daha geldi.  Dr. Şevki Atasagun Devlet Hastanesi’ne yapılan 100 yataklı ek bina ile 36 ünitlik Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nin tamamlanmasının ardından Kozaklı ilçesine 30 yataklı devlet hastanesi yapılacak. 

Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde yaşayanlar bekledikleri devlet hastanesine kavuşuyor. 30 yataklı planlanan yeni devlet hastanesinin yapım ihale süreci tamamlandı, yer teslimi yapıldı. 2 blok halinde inşa edilecek hastane, ilçede yaşayanların yerinde sağlık sorunlarına çözüm imkanı getirecek. Ameliyathaneleri, son teknolojiye sahip tıbbi cihazları, özellikli birimleri ile modern tıbbın imkanları sunulacak, ilçenin sağlık hizmet kalitesi yükselecek. Tamamlandığında 20 hasta odası, 2 ameliyathane, 15 poliklinik, 2 doğum salonu ile hizmete açılacak. Özellikli birimlerden diyaliz ünitesi 6, palyatif servis 4 yatakla hizmet verecek. 2 poliklinikte hasta kabulü yapacak acil serviste 12 müşahede yatağı yer alacak. 

İhalelerde ki gelişmeleri, ihalelere katılan ve kazanan firmaları, ne teklif verdiklerini üye olarak günlük takip edebilirsiniz; Üyelik için

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.