İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Elazığ Traktörcüler Sitesi Projesinde inşaat çalışmaları devam ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın büyük önem verdiği projeler arasında yer alan Traktörcüler  Sitesi inşaatında çalışmalar hızla ilerliyor.

Mevcut terminal binası yanında bulunan 13.600 metrekare arazi üzerinde inşa edilen ve 6.112 metrekare inşaat alanına sahip olan Traktörcüler Sitesi inşaatında, temel kazı çalışmaları sona ererken grobeton döküm çalışmaları devam ediyor.

Eylül ayı sonunda hizmete sunulması beklenen Traktörcüler Sitesi bünyesinde;  dükkânlar, kafeterya, mescit, açık otopark alanı, güvenlik binası ve yeşil alanlar yer alacak.  Traktör satışı için tasarlanan dükkânlar kapalı ve yarı açık alan olarak düzenlenecek olup evrensel standartlarda, çağdaş ve çok amaçlı etkinliklere cevap verebilecek nitelikte olacak.

Söz Konusu İşin İhale Detayları;

Elazığ Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından 17.02.2021 tarihinde teklifleri toplanan Traktörcüler Sitesi Yapımı İşi ihalesini kazanan firma ile 17.03.2021tarihinde sözleşme imzalandı. 8.404.256,82 TL yaklaşık maliyetli işi 6.299.023,00 TL sözleşme bedeli Ercan Erdem + Mehmet Çete (Abdullahpaşa Mah. Şair Niyazi Yıldırım Gençosmanoğlu Cad. No:8/B -10 Elazığ) İş Ortaklığı kazandı. İşin süresi yer teslimi ile birlikte 150 gün olarak belirlendi.

İhalelerde ki gelişmeleri, ihalelere katılan ve kazanan firmaları, ne teklif verdiklerini üye olarak günlük takip edebilirsiniz; Üyelik için

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.