İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Adıyaman Millet Bahçesi’nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor

   Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın göreve seçilmeden önce seçim vaatleri arasında yer alan Millet Bahçesi projesi hızla devam ediyor.

   Yüklenici firma tarafından sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi veren yetkililer, projenin altyapısının tamamen bitirildiğini, fiziki çalışmaların ise sürdürüldüğünü ifade etti.

   Başkan Dr. Süleyman Kılınç ise çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, Millet Bahçesi’ndeki çalışmaların her aşamasını takip ettiklerini belirterek, “İnşallah hemşerilerimize yakışır bir projeyi kısa süre içerisinde hizmetlerine sunacağız” dedi.

Proje kapsamında; Proje alanı 430 dönüm, çevresindeki doğal alanın entegre edilmesiyle yaklaşık 600 dönümlük bir alanı kapsayacak Adıyaman Millet Bahçesi bu haliyle bölgenin en büyük Millet Bahçesi durumunda olacak. İçerisinde cami, amfi tiyatro, seyir terası, çocuk köyü, kır düğün salonu, futbol sahaları, voleybol ve basketbol sahaları, kapalı kadın spor salonu,  tenis kortu, go-kart, paintball, çeşitli bahçe alanları, hasat satış pazarı, interaktif tarım alanı ve konutları, çocuk doğa kampı, planetaryum, 15 Temmuz Anıtı, kültürevi, bungalovlar, macera parkı, yazlık sinema, aquapark, kafeler, etkinlik balkonu ve daha bir çok etkinlik alanları bulunuyor. 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.