İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

2.Tesis Yönetim Çalıştayı’nda “TRKTYD 2021 Ödülleri” sahiplerini buluyor

Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği (TRKTYD), 2. Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesi’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 21-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek zirvede tesis yönetim sektöründe yer ayan firmalar ile uluslararası iş dünyası bir araya gelecek. Çalıştayda ‘TRKTYD 2021 Ödülleri’ de sahiplerini bulacak.

Kentsel Tesis Yönetim Derneği Yönetim Kurulu
Başkan
Suat Sandalcı
Başkan Yard. ve Türkiye Geneli Üye Tahkim ve Şub.Kom.Başkanı Selçuk İnce
Başkan Yardımcısı Nurgül Opak
Başkan Yardımcısı T. Kazım Eledağ
Muhasip Üye K. Özer Aydın
Muhasip Üye Umut Tuğsavul
İktisadi İşletme Komisyonu Hülya Ayvalıoğlu
İktisadi İşletme Komisyonu Akif Işık
İktisadi İşletme Komisyonu Ahmet Fikret Yorgun
Üye Tahkim Komisyon Üyesi Ahmet Kıraç
Üye Tahkim Komisyon Üyesi Yeliz Turanlıgil
Fuar ve Organizasyonlar Komisyon Başkanı Doğukan Keskin
ve Ayhan Gökçe ‘ ye teşekkürlerimizi bildiririz.

TRKTYD Kentsel Tesis Yönetim Derneği Yönetim Kurulu 2.Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesi’ ne Kilitlendi.

Yönetim Kurulunda bulunan profesyonel şirket sahipleri dergimizin sayılarında tüm tecrübelerini siz değerli okuyucularımızla paylaşacak.

Sektörler adına farklılık yaratan, fırsatlarla dolu ve interaktif bir proje olan Tesis Yönetim Çalıştayı, tesis yönetimi sektörüne ait bütün alt sektörleri de kapsayacak. 2. Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesi’nde Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin genel müdür ve müdür yardımcıları, iş dünyasının liderleri, direktörleri, tesis yönetim ve inşaat alanında kitapları bulunan otoriterler, akademisyenlerden oluşan konuşmacılar, onlarca oturum ve tesis yönetimi ve iş dünyası ile ilgili önemli konular yer alacak.

2.Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesinin en önemli amacı ise KASIM 2020’de Ankara ‘ da gerçekleşen 1.Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesi Programını 81 ilden katılan Tesis Yönetim Şirketlerinin ve Akademisyenlerin desteği ile Ortaya Çıkan Çalıştay Sonuç Raporu ile birlikte 21 Mayıs 2021 Tarihinde gerçekleşecek olan 2.Çalıştay Sonuç raporlarının birleştirilip Kentsel Tesis Yönetim Derneği Akademisyenleri ve Yönetim Ajansı Yetkilileri eşliğinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat KURUM ‘a sunum yapmak olacak.

2.Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesi’nde Maltepe Üniversitesi Medeni Hukuk Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Etem Saba ÖZMEN, Site Yönetimi Sem Eğitmeni Site Yönetimleri Danışmanı, Makina Mühendisi Nihat DÖNMEZ, Uludağ Üniversitesi SEM Eğitmeni Muzaffer ULAŞDI ve Birbirinden değerli Akademisyenler ,Sivil Toplum Kuruluşları, Müteahhitler ve Bilim Adamları yer alacak.

blank

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.