İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden

GF Piping Systems’ın Hayat Kurtaran Kuralları ile ilgili bir bilgilendirme eğitimi düzenlendi

GF Hakan Plastik’in bünyesinde bulunduğu GF Piping Systems’ın geçmiş yıllarda kendi operasyonlarında meydana gelen olaylardan çıkarılan derslerden hareketle geliştirdiği Hayat Kurtaran Kurallar, markanın İş Sağlığı ve Güvenliği sistemlerinin sürekli iyileştirilmesi ve bu kültürün güçlendirilmesi amacıyla uygulanıyor. Bu kurallar, her çalışan kadar tesis ziyaretçileri, müteahhit, müteahhit çalışanı, geçici işçi gibi faaliyetlerden doğrudan etkilenen tüm kişiler için geçerlilik taşıyor.

GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler’in de katıldığı ve 8 ana maddeden oluşan Hayat Kurtaran Kuralların örnekleriyle açıklamalarının yapıldığı eğitimde, aynı zamanda kaza riskleri, örnekleri, meydana geliş nedenleri ve sonuçları üzerinde duruldu. 

GFPS Sürdürülebilirlik Başkanı Dominik Scherer ve Sürdürülebilirlik Program Müdürü Francesca Viggiano’nun video mesajlarının da yayınlandığı seminerde iş sağlığı ve güvenliğinin marka için önemi, bu kültürün korunması, güçlendirilmesi ve iş kazalarının azalması açısından herkesin katkısının ne kadar değerli olduğu vurgulandı. “Sadece birlikte çalışarak sıfır kazayı gerçeğe dönüştürebiliriz” mesajı verildi.

Farkında Ol, Güvende Ol

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.