İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Modern Tasarımlar ile Konforlu Bir Yaşam “ONYX Ankara” Projesi

Altaş İnşaat’ın 65 yıllık deneyim ayrıcalığı ile gerçekleştirilen ve 5 kattan oluşan, yatay ve modern mimarinin birbirine bütünleştiği ONXY Ankara projesi; 2+1 ve 1+1 konutların yanı sıra, ticari birimleri de içinde barındıran üç etaptan oluşuyor.

Kullanıcılarına 2025 yılı ortalarında konforlu bir yaşam sunmayı planlayan projenin kapsamında 227 adet 1+1 daire, 126 adet 2+1 daire, 85 adet dükkan olmak üzere toplamda 353 bağımsız bölüm yer alacak.

ONYX Ankara’nın arsa alanı 21 bin 110 metrekare. Projede A, B ve C blok yer alacak. A blok toplam 3 bin 997 metrekare, B blok 3 bin 582 metrekare, C blok 2 bin 44 metrekare olmak üzere toplam 9 bin 623 metrekare inşaat alanına sahip olacak.

Geniş salon ve odalarıyla ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan 2+1 daireler, aynı zamanda peyzaj ve şehir manzaralı kullanışlı balkonlar barındırıyor. 1+1 daireler ise, minimal yaşam ihtiyaçlarına uygun olarak modern bir tasarım anlayışıyla oluşturulmuş.

Projenin zemin katlarında, büyük peyzaj alanlarına sahip meydanlara açılan ticari birimler yer almakta. Bu sayede, kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılayabileceği farklı konseptteki bir çok ticari ve yaşam alanları tasarlanarak proje bünyesine dahil edilmiş.

Projenin ana karakterini yansıtan meydanlar, geniş peyzaj alanları ve süs havuzlarının iç içe geçmesi ile oluşturulmuş. Bu sayede, yatay mimari ile bütünleşen meydanlar ile eşsiz bir yaşam deneyimi sunması hedeflenmiş.

Projede; nitelikli spor salonu barındıran sosyal tesislerin yanı sıra, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları yer almakta.

ONYX Ankara nerede?

Özel mimarisiyle “ONYX Ankara” projesi; Ankara ili, Sincan ilçesi, Gökçek Mahallesi’nde hayata geçiriliyor.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.