İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Kordsa, Global Concrete Summit’in gold sponsoru oldu

Lastik ve inşaat güçlendirme ile kompozit teknolojileri pazarlarının global oyuncusu Kordsa, 30 Kasım-10 Aralık arasında beton dünyasını online olarak bir araya getirecek olan Global Concrete Summit (Küresel Beton Zirvesi)’in gold sponsoru oldu.

Sürdürülebilir beton tasarımı, üretimi ve uygulamaları için en son yeniliklerin paylaşılacağı zirvede Kordsa, beton güçlendirme uygulamalarında fark yaratan yenilikçi markası KraTos ile yer alacak.

“Tutkumuz yaşamı güçlendirmek” vizyonuyla faaliyet gösteren Kordsa, betonun ve beton yapıların geleceğini belirlemek amacıyla düzenlenen Global Concrete Summit (Küresel Beton Zirvesi)’in gold sponsorları arasında yer aldı. Amerika Hazır Beton Birliği ve Grey Matters tarafından düzenlenen zirve bu yıl pandemi sebebiyle sanal fuar olarak 30 Kasım-10 Aralık arasında online gerçekleştirilecek. Kordsa, zirvede katılımcılara, beton güçlendirme uygulamalarında kullanılan yenilikçi sentetik fiber donatıları KraTos Macro ve KraTos Micro’yu tanıtacak. Kordsa ayrıca, KraTos Rebound Minimizer ile KraTos Pool Fiber ürünlerinin sektöre getirdiği avantajları da aktaracak.

Beton dünyasının, inovasyon, direnç, yaşam döngüsü, düşük etki, sosyal sorumluluk ve insan sağlığı gibi başlıklarla ele alınacağı zirvede, aralarında Kordsa’nın da bulunduğu dünyanın dört bir yanından 30’un üzerinde akademisyen ve sektör profesyoneli konuşmacı olarak yer alacak. Beton üreticileri ve uygulayıcılarından akademisyenlere, karar vericilerden öğrencilere tüm sektör oyuncuları için kaçırılmayacak bir etkinlik olan zirveye katılmak için https://www.globalconcretesummit.com/register adresinden kayıt olunabilir.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.