İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden

Kale Endüstri Holding’i kendi kalesinde keşfedin!

Kale Endüstri Holding, güvenliği estetikle buluşturduğu ürünlerini 450 metrekarelik showroomunda sergiliyor

Türkiye’nin entegre güvenlik şirketi Kale Endüstri Holding, Vadistanbul’da büyük bir yatırımla hayata geçirdiği yaklaşık 450 metrekarelik showroomunu adeta bir güvenlik deneyimleme üssü olarak planlamış durumda.  Çelik kapıdan, çelik kasa, elektronik kilit sistemleri, pencere sistemleri ve alarm sistemlerine kadar zengin ürün ailesinin bir arada sergilendiği showrooma gelen ziyaretçiler, en yeni ürünleri inceleyebilme ve özel olarak tasarlanan odalarda güvenlik çözümlerini birebir deneyimleyebilme fırsatı buluyor. Gelişen dünyanın değişen beklentilerine her daim cevap verebilme hedefiyle yol aldıklarını belirten Kale Kilit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Semih Teker, entegre güvenlik ürünlerinin bir arada sergilendiği ve birebir deneyimlendiği konsept mağazası aracılığıyla kullanıcıların ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılamayı ve onlara birebir dokunmayı başardıklarının altını çiziyor.

Kurulduğu tarihten bu yana sürdürülebilir müşteri memnuniyetine odaklanan, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çok sayıda yeniliğe ve yatırıma imza atan Kale Endüstri Holding, Vadistanbul’da faaliyet gösterdiği 450 metrekarelik konsept mağazası ile dikkat çekiyor. Showrooma gelen ziyaretçiler, Kale Çelik Kapı’nın kalite ve dayanıklılık beklentilerine cevap veren estetik tasarımlarını yakından inceleyebiliyor. Aynı zamanda Kale Çelik Kasa’nın ev, ofis, otel veya işletmeler için farklı ihtiyaçlara çözüm sunan kasa modellerini test etme, Kale Kilit’in yüksek güvenlik sağlayan yeni nesil kilit çözümlerini inceleyebilme şansı yakalıyor.

Özel tasarım odalarda güvenlik ürünlerini deneyimlemek mümkün

Yeni nesil showroom aracılığıyla alışveriş deneyimini çok daha konforlu bir hale getirdiklerini söyleyen Kale Kilit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Semih Teker, “21. yüzyılın dinamiklerine uyum sağlayabilmek amacıyla entegre güvenlik çözümlerini gösterebileceğimiz showroom anlayışına yatırım yaptık. Konsept mağazamızın en dikkat çeken özelliklerinden biri, Kale Kilit, Kale Çelik Kapı, Kale Çelik Kasa, Kale Pencere Sistemleri ve Kale Alarm markalarımızın ürünlerinin bir arada bulunuyor olması. Böylece kullanıcılarımızın evleri veya işletmeleri için ihtiyaç duyacakları tüm güvenlik çözümlerine kolayca ulaşabilmelerine, birçok ürünü de verilen hizmete uygun olarak tasarlanan özel odalarda deneyimleyebilmelerine imkân tanıyoruz. Çelik kapıda güvenlik seviyesi 1’den 6’ya kadar değişiyor. 5. ve 6. seviye kapılar ise en yüksek güvenlik seviyesinde konumlandırılıyor. Konsept mağazamıza gelen ziyaretçilerimiz, Türkiye’de ilk olarak üretilen 6. seviye çelik kapıları ve güvenliği bir üst seviyeye taşıyan kilit sistemlerini de yakından inceleme fırsatı yakalıyor.” dedi.

Kale Endüstri Holding Hakkında 

Temelleri 1953 yılında atılan kuruluş, 1988 yılında tüm şirketlerini Kale Endüstri Holding çatısı altında topladı. 2016 yılında tüm üretimini Türkiye ve yakın coğrafyanın en büyük entegre kilit üretim tesisi olma özelliğine sahip Çerkezköy fabrikasına taşıyan Kale Endüstri Holding, 2018 yılında ise Vadistanbul’daki yaklaşık 10 bin metrekarelik kapalı alana sahip yeni genel müdürlük binasına taşındı. Dev yatırımlarıyla büyümeye devam ederek ülke ekonomisi ve istihdamına yüksek katma değer sunan Kale Endüstri Holding’in çatısı altında; Kale Kilit, Kale Sigorta Acenteliği, Kale Güvenlik Sistemleri, Kale Topkapı Bina İşletme ve Gayrimenkul Geliştirme, Kale Güzelce Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme adı altında hizmet veren 5 ayrı firma bulunuyor. Holding’in lokomotif şirketi olan Türkiye’nin lider kilit üreticisi Kale Kilit, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) tarafından ihracatta başarılı faaliyetlerin ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödülleri”nde metal eşya kategorisinde 12. kez ipi göğüsleyerek birinci olmuş durumda. İleri teknolojiye sahip yeni nesil ürünleriyle dikkat çeken Kale Kilit, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.