İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

4 Milyon TL’lik Ofis ve Müşteri Deneyimi Girişimi

Yenilikçi ve modern yaklaşımlarla oluşturulan mekânsal kurgusuyla, hedef kitlenizle organik bir bağ kurmanıza katkıda bulunacak Türkiye bazlı girişim projesi, Ofiste Her Şey; 2021 yılından itibaren iş hayatının ve finans sektörünün kalbi Levent’te, sektör profesyonellerinin hizmetine açılacak.

Gün geçtikçe artan talep ve ihtiyaçlara cevap verebilen geniş ürün gamı ve 20 yıllık tecrübesi ile, sektörün birçok alanında uzmanlaşan Mod Tasarım tarafından, 4 milyon TL üzerinde ve yaklaşık 5 yıllık yatırım hedefiyle kurulan Ofiste Her Şey’in sektörde yeni bir dönemin kapısını aralayacağını ifade eden Mod Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim “Pandemiye rağmen sektörün ihtiyaç duyduğu bir konuda, yüksek büyüme potansiyeline sahip bir girişim yatırımı yapmaktan çekinmiyoruz. Sektörün beklentisini ve pandemi şartlarını da göz önüne alırsak 2021 yılında ağırlıklı olarak iç pazarda hizmet veren yerel ve global markalarımızla iş birliği kuracağımızı ön görüyoruz. İlerleyen dönemde de ağırlıklı olarak yurtdışında varlık gösteren uluslararası markaları da Ofiste Her Şey’de ağırlayarak, global pazardan da Türkiye adına pay almayı hedefliyoruz” dedi.

İçerisinde yer alan farklı boyutta sergileme alanları, kolektif iş birlikleri ve paylaşımlı ofis alanları ile markaların, sektör profesyonelleriyle doğrudan iletişim kurmasına olanak sağlayacak olan Ofiste Her Şey ile sektöre bir showroomdan çok daha fazlasını sunacaklarını belirten Ercan Sicim “Bizim gerçekleştirdiğimiz, aslında %100 yerli olan bir ofis ve müşteri deneyimi girişimi. Ofiste Her Şey’de yer alacak farklı alanlarda uzmanlaşmış iş birlikçi markalarımız ile ofis, mobilya, inşaat, tasarım ve mimari sektörlerine hizmet vermeye hazırlanıyoruz. Firmalarımız ile kurduğumuz bağlantılar sayesinde bünyemizde yer alacak herkesle oluşturacağımız birebir etkileşimler sayesinde, markaların her yıl %25 oranında ürün-hizmet gelişimlerine katkıda bulunmayı istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Markaların, müşterilerine profesyonel ve yenilikçi bir anlayışla kısa sürede hızlı çözümler sunmalarına, operasyonel yüklerini proaktif bir yaklaşımla hafifletmelerine olanak sağlayacak olan, müşteri talebinin tek bir noktadan çözülmesine yönelik bir iş oluşumu Ofiste Her Şey’in içerisinde yer alan firmaların yıllık cirolarında yaklaşık 3 katı bir pozitif hareketlendirme oluşturması bekleniyor.

Proje dahilinde yer alan her biriminde, markanızı profesyonel ağın bir parçası haline getirecek olan Ofiste Her Şey, çağrı merkezi sektörü, ofis mobilyaları, ofislerde kullanılabilecek yapı malzemeleri dahil olmak üzere ofise dair her şeyi bir arada bulmak isteyen firmalar, işverenler, sektörel sivil toplum kuruluşları gibi sektörün tüm paydaşlarının kullanımına açılıyor. Standart showroom anlayışını da deneyim merkezi yaklaşımı ile değiştirerek markanıza, yılın 365 günü görünürlük fırsatları sunmaya geliyor.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.