İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden

The Artisan Istanbul Mgallery, sanat dokusuyla yeni otelini Gümüşsuyu’nda açtı

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor Otel Grubu, farklı segmentlerde dünyaca ünlü otel markaları ve köklü geçmişiyle Türkiye’deki yatırımlarını sürdürürken, 11 Kasım 2020 itibariyle, “sanata değer veren” yönüyle öne çıkacak yeni M Gallery otelinin kapılarını Gümüşsuyu’nda açtı. Büyüleyici Boğaz manzarasıyla konukları otelin hemen her köşesinde sanat eserleri, tablolar ve heykellerle karşılayacak The Artisan Istanbul Mgallery genç tasarımcıları destekleyecek projeler planlıyor.

Avrupa’nın en önde gelen otel zinciri Accor Otel Grubu, farklı sektörlerde deneyimi ve köklü geçmişiyle Türkiye’deki yatırımlarını sürdürürken, sektörde sanata ve sanatçıya verdiği değerle tanınan MV Holding’le gerçekleştirdiği iş birliğiyle yeni MGallery otelinin kapılarını 11 Kasım 2020 tarihi itibariyle Gümüşsuyu’nda açtı. Yeni MGallery oteli “sanata değer veren” yönüyle ortaya çıkacak.

Zarif “Art Nouveau” izleri

MGallery Gümüşsuyu otelinin mimarisi de iç mimarın otelin bulunduğu semt olan Beyoğlu’nun yıllarca sanata ve sanatçıya ev sahipliği yapan geçmişinden ve bölgenin taşıdığı “Art Nouveau” izlerinden ilham alarak tamamladığı dekorasyonla oldukça stilize ve güzel sanatlar duygusu veren zarif “Art Nouveau” izleri taşıyor. The Artisan Istanbul Mgallery, hepsi teraslı 2 adet şehir, 2 adet Boğaz manzaralı olmak üzere toplam 4 süit ve şehir ve Boğaz manzaralı 132 odayla hizmet verecek. Büyüleyici Boğaz manzarasıyla lokal lezzetler sunan Teras restoranı Madam Niça ve şık bir bistro olarak hizmet verecek Lobby Bar Art&Kitchen sadece otel misafirlerini değil şehirdeki tüm misafirlerini bekliyor. Art & Kitchen, sanat dolu ortamında misafirlerini ağırlarken, Madam Niça akşam buluşmalarının uğrak yeri olacak.

Her köşede sanat

The Artisan Istanbul MGallery, MV Holding’in yerli ve yabancı sanatçıların eserlerini topladığı sanat koleksiyonunu otel içinde lobi ve koridorlarda sergilerken, otel hemen her köşesinde sanat dokusunu hissettirecek The Artisan Istanbul MGallery, sanat eserleri, tablolar ve heykellerle misafirlerin karşılarken, genç tasarımcıları destekleyecek projeler de planlıyor.

Accor hakkında

Accor, 110 ülkedeki 5.000 otel, resort ve rezidansta benzersiz ve anlamlı deneyimler sunan dünya lideri artırılmış bir misafirperverlik grubudur. Lüksten ekonomiye rakipsiz bir marka portföyüne sahip olan Accor, 50 yıldan fazla bir süredir misafirperverlik becerisi sunmaktadır. Konuklarına konaklamanın ötesinde deneyimler yaşatan Accor yiyecek ve içecek, eğlence, sağlık ve ortak çalışma markalarıyla yaşamanın, çalışmanın ve eğlenmenin yeni yollarını sunmaktadır. İş performansını artırmak için Accor’un iş hızlandırıcıları portföyü, konukseverlik dağıtımını, operasyonları ve deneyimi güçlendirmektedir. Konuklar ayrıca, dünyanın en çekici otel sadakat programlarından birine ALL Accor Live Limitless’e erişim sağlayabilmektedir.

Accor, sürdürülebilir değer yaratmaya derinden bağlıdır ve dünyaya ve topluma sürdürülebilir kazandırmada aktif bir rol oynamaktadır. Planet 21 – Acting Here olumlu bir misafirperverlik deneyimi için çaba sarf ederken, bağış fonu olan Accor Solidarity (Accor Dayanışma), mesleki eğitim ve istihdama erişim yoluyla dezavantajlı grupları güçlendirmektedir.

Accor SA, Euronext Paris Menkul Kıymetler Borsası’nda (ISIN kodu: FR0000120404) ve ABD’deki OTC Piyasasında (Ticker: ACRFY) halka açık olarak listelenmiştir. Daha fazla bilgi için accor.com adresini ziyaret edebilir ya da bizi Twitter ve Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.