İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden – Şantiye

Park Mozaik’in 3. etabı başladı


Park Mozaik’in 3. etabı olan 98,65 metre yüksekliğindeki I ve J kulelerinin yapımına başlandı. Böylece Park Mozaik  konutları 3. etap tamamlandığında 885 adet konuttan oluşan dev bir yaşam kompleksi halini alacak.

Ankara’nın ihtiyaçlarını çok iyi bilen Tepe ve Mesa tarafından, Çayyolu – Yaşamkent’te 75 dönümlük arazi üzerine inşaa edilen Park Mozaik’te 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede yer alan daire seçenekleri, bahçe ve teras keyfini özgürce yaşamanızı sağlıyor. Panoramik kent manzarasının yanı sıra oyun parkları, yeşil alanlar ve süs havuzlarıyla buluşma fırsatı sunan Park Mozaik, yatay bloklar ve kuleler olmak üzere farklı daire tiplerinden oluşuyor. Projelerinde insanı ve yaşam kalitesini önceliklerinin ilk sırasına koyan Tepe Mesa, Park Mozaik’te de yaşam kalitesini esas alarak her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiriyor ve Park Mozaik’i başkentlilerin beğenisine sunuyorlar.

Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir iki büyük firması Tepe İnşaat ve Mesa Mesken ortaklığının güçlü yapısı ve iki inşaat devinin deneyimi Park Mozaik’i tercih edenlere kazandıran, sağlam ve güvenilir bir yatırım yapma şansı veriyor.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.