İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden

Çorum Yarı Olimpik Yüzme Havuzlarının İnşaatı Büyük Oranda Tamamlandı

Çorum Belediyesi ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilatı işbirliğiyle yapımına devam edilen Yarı Olimpik Yüzme Havuzlarının inşaatı büyük oranda tamamlandı.

Çorum Belediye Başkanı Dr.Halil İbrahim Aşgın’ın seçim dönemi söz verdiği projeler arasında yer alan yüzme havuzlarının inşaatı Gülabibey ve Ulukavak Mahallelerinde devam ediyor. İki mahalledeki inşaat çalışmalarının yüzde 90 oranında tamamlandığını dile getiren Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, gençlere yönelik önemli bir çalışmayı daha hayata geçirmek için çalıştıklarını söyledi.

Gülabibey Mahallesi ve Ulukavak Mahallesinde yapımı devam eden Yarı Olimpik Yüzme Havuzlarının tamamlandığında yaz demeden kış demeden yıl boyunca hizmet vereceğini ifade eden Başkan Aşgın, “Kaba inşaatının önemli ölçüde bittiği Yarı Olimpik Yüzme Havuzlarında kısa süre içerisinde yan duvarlar kapanıp, üst kapama yapılacak. Gençlerimizi çok önemsiyoruz. Yüzme bilmeyen gencimiz kalmayacak. Spora ve sporcuya desteklerimiz her zaman devam edecek.” diye konuştu.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.