İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden

SCHOTT’tan tasarımı eşsiz kılan teknoloji: Duo Design!

130 yılı aşkın tecrübesiyle 34 ülkede teknoloji ve estetiği bir araya getiren çözümleriyle faaliyet gösteren SCHOTT, tasarım alanındaki inovasyonlarıyla ezberleri bozuyor. Geliştirdiği inovatif çözümlerle baskıyla ilgili kısıtlamaları geride bıraktıran SCHOTT, cam panelin her iki tarafına renkli baskılar yapabilmeye, parmak izini engellemeye, 3 boyutlu efektler yaratabilmeye ve farklı bir dokunsal deneyim oluşturabilmeye olanak sağlayan SCHOTT Duo Design ile pazara yeni standartlar getiriyor.

Nitelikli cam konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan SCHOTT, tasarımlarına ve ürünlerine yeni bir perspektif katmak isteyenler için cama yapılan baskıda inovatif yeni bir çözüm geliştirdi. SCHOTT Duo Design adı verilen bu inovasyon, camın önüne ve arkasına kolayca baskı yapılmasını sağlıyor. Seramik boyayla yapılan bu yenilikçi baskı türü, yeni tasarımların ve farklı bakış açılarının kapılarını aralamaya yardımcı oluyor. Fikirlerin sınırı olmadığını düşünen SCHOTT, Duo Design’ın sunduğu son derece dayanıklı ve güçlü baskılarla birlikte birbirinden eşsiz tasarımlara da ev sahipliği yapıyor. 3 boyut efektlerin oluşturulabildiği, parmak izi azaltma opsiyonu sahip, dokunsal deneyim sunan etkileyici desenleri ve süslemeleriyle farklı tarzlar oluşturulmasına olanak sağlayan SCHOTT Duo Design teknolojisi, 4 farklı tasarım çizgisiyle kullanıcılarla buluşuyor.

Cam üzerine baskıda sınırları zorlayın!

Camın her iki yüzeyine baskı yapılmasına olanak sağlayan SCHOTT Duo Design; renk seçenekleri, bulunduğu ortamı farklı bir yere dönüştürebilecek tasarım çizgileri ve inovatif çözümleriyle kullanıcılarına tasarımda özgürlük sunuyor. Tasarımın dönüştürücü gücüyle hiçbir şeyin imkansız olmadığını vurgulayan SCHOTT; etkileyici, doğal, yumuşak ve vurgu tasarım olmak üzere kullanıcılara 4 farklı alternatif sunuyor. “Etkileyici tasarım” versiyonuyla üç boyutlu efektler yaratarak bilinen görüntülerin sınırlarını zorlamak mümkün oluyor. Tasarımda yer alan farklı ışık ve gölge dokunuşlarıyla derinlik oluşturulurken, tasarımda 3 boyutlu bir efekte ulaşılabiliyor. Doğadan ilham alan “Doğal tasarım” versiyonunda taş, ahşap, mermer, beton ve karbon fiber görüntüler kendine has dokunsal deneyimleriyle camın yüzeyine yansıtılabiliyor. Parmak izini engelleyen bir teknolojinin kullanıldığı “Yumuşak tasarım” versiyonunda mat ve parlak renklerin geçişkenliği ile yumuşak ve zarif bir görüntü elde edilebiliyor. Minimal bir tasarım vaad eden “Vurgu tasarım” versiyonunda ise yüksek kontrastlı renk geçişleriyle oluşturulan vurgu efektiyle logolar, simgeler ve desenler ön plana çıkartılabiliyor. 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.