İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden

Günsan, İnşaat Projelerinin Çözüm Ortaklığını Sürdürüyor

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektöründe fark yaratan ürünler geliştiren Günsan Elektrik, birçok projeye çözüm ortaklığı yapıyor, prestijli yapılara ürünleri ile değer katıyor. Günsan, son olarak farklı endüstrilerin odağında yer alan çözümleriyle; Modüler ve Eqona serisinin tercih edildiği 4 farklı projeyi aydınlattı.

Kullanıcılarına kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı çözümler sunarak yaşam alanlarına şık ve zarif bir görünüm kazandıran Günsan Elektrik,  yerli ve yabancı projelerde tercih edilen ürünleri ile de adından sıkça söz ettiriyor. İnovatif tasarımlarda imzası bulunan Günsan,  pek çok otel ve gayrimenkul projesinin aydınlatmasında fark yaratmaya devam ediyor.

Son olarak, Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Ela Quality Resort Belek Projesi, Özyurtlar İnşaat’ın Ödül İstanbul Projesi, PGS Hotels Kiriş Resort’un Kemer Projesi, Hatip inşaat’ın Catta Villa Projesi’nde ürünleriyle yer aldı. Projelerde; ergonomik, şık tasarımlarından Eqona ve seçkin zevklere yanıt veren renk ve dokularda Modüler Seri ürünleri kullanıldı.

Günsan Hakkında
1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.