İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden

E.C.A., Koç Üniversitesi iş birliği ile tali bayilerine finansal eğitimler düzenledi

Emas Makina Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Özokumuşoğlu

Eğitime verdiği değeri kurulduğu günden bu yana kararlılıkla devam ettiren E.C.A., Türkiye çapında faaliyetlerini sürdüren tali bayileri için 2021 yılında  “Finansal Farkındalık ve Dokümantasyonun Önemi” eğitimleri düzenledi. E.C.A.’nın yıl boyunca gerçekleştirilen eğitimlerine toplam 60 tali bayi katılım gösterdi. Sektörel gelişime katkı sağlamak için  gerçekleştirilen eğitimlerde yer alan E.C.A. paydaşları, alanında uzman eğitimciler vasıtasıyla iş hayatındaki finans problemlerini ve ticari iyileştirme önerilerini uygulamalı proje anlatımlarıyla öğrendi.

Geniş ürün gamı ve güçlü bayi yapısıyla Türkiye’de iklimlendirme sektörüne liderlik eden E.C.A.’nın tali bayilerine özel verdiği “Finansal Farkındalık ve Dokümantasyonun Önemi” eğitimleri büyük ilgi gördü. Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü’nün Yönetici Geliştirme Programları iş birliğiyle yıl boyunca gerçekleştirilen eğitimlerde toplam 60 tali bayi çevrim içi ortamda buluştu.

E.C.A. tarafından 2021 yılı süresince iş ortaklarının yetkinliklerini ve işlerini geliştirerek daha iyi hizmet sunmasına yönelik gerçekleştirilen eğitimlerde finansın önemi, para ve kar kavramı, dokümantasyonun önemi, muhtelif muhasebe unsurları, firmalardaki riskler, nakdin önemi, bütçelerin hazırlanması ve temel vergilere genel bakış konuları işlendi. Alanında uzman eğitimcilerin verdiği teorik bilgiler ve pratiğe yönelik uygulamaların da gerçekleştirildiği buluşmalarda, tali bayiler iş süreçlerini iyileştirme önerilerini de birbirleriyle paylaştı.

2021 yılında 60 tali bayiye ulaşan eğitimler 2022 yılında da devam edecek

E.C.A.’nın iş ortaklarına 2021 yılında verilen eğitimlere dair görüşlerini paylaşan Emas Makina Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Özokumuşoğlu, “Topluluğumuzun bugünlere ulaşmasında çok önemli yeri bulunan bayilerimiz Elginkan Topluluğu’nun en büyük gurur kaynağı. Bayilerimiz sayesinde ülkemizin en değerli markalarından biri olan E.C.A., Türkiye’nin en ücra köşesine ulaşmakta, vatandaşlarımıza en iyi ürünü, en iyi hizmetle götürmektedir. Bu noktada bizler de bayilerimizin daha iyi yerlere ulaşması için üzerimize düşen sorumlulukları alarak, 2021 yılı içinde pandemi koşullarına rağmen aksatmadan 60 tali bayimize eğitim verdik. İş ortaklarımızın potansiyeline inandığımız için, güçlü olan finans ve muhasebe alanındaki mesleki yetkinliklerini daha ileri seviyelere taşımaya gayret ettik.” dedi. Özokumuşoğlu, pandemi süreci ve diğer ekonomik koşullar karşısında paydaşlarına olan desteklerini sürdüreceklerini ve bu kapsamda eğitimlerin 2022 yılında daha çok tali bayiye ulaşarak devam edeceğini kaydetti.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.