İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden

Delta Vana, İki Global Markayı Daha Türkiye’ye Getirdi

Endüstriyel vana ve endüstriyel otomasyon sektöründe faaliyet gösteren Delta Vana, global ölçekli distribütörlüklerine iki güçlü ismi daha ekledi. İngiltere merkezli Levelstate Systems ve Hindistan merkezli GIC, imzaladıkları anlaşmalarla Türkiye pazarına Delta Vana ile giriş yaptı

Honeywell, Flowserve, Farris, CDC ve Gorth gibi global markaları Türk sanayisiyle buluşturan Delta Vana, Türkiye ekonomisi için değer yaratmaya devam ediyor. İngiltere merkezli Levelstate Systems ve Hindistan merkezli GIC ile distribütörlük anlaşması imzalayan Delta Vana, bu işbirlikleriyle Türkiye’nin en geniş ürün portföyüne sahip firması oldu.

Delta Vana; profesyonel mühendis kadrosu ve uzman bakım ekibiyle İstanbul Tuzla’da bulunan 800 metrekare kapalı alana sahip merkezinde, ara parça imalatları yapmaya olanak sunan makine parkı ve son teknoloji ürünü test makineleriyle çalışmalarını yürütüyor.

Alanında dünyanın en güçlü markalarını bünyesinde toplayan Delta Vana, satış öncesi, satış sırası ve satış sonrasında geliştirdiği katma değerli hizmetlerle müşterilerinin performanslarının ve rekabet güçlerinin artmasına katkıda bulunuyor.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.