İnşaat Tedarik Dergisi

İnşaat – Yatırım – Proje – Ulaştırma – Mimarlık – Enerji – Maden

10. Uluslararası Delme Patlatma Sempozyumu ve Uluslararası Kırmataş Sempozyumu & Ortak Sergisi

TMMOB Maden Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 10. Uluslararası Delme Patlatma Sempozyumu ve 9. Uluslararası Kırmataş Sempozyumu & Ortak Sergisi ilk kez, aynı tarih ve mekânda paralel olarak 25-26 Kasım 2021 tarihlerinde Antalya’ da gerçekleştirilecektir.

Etkinlik, madencilik ve inşaat sektörlerinin ana bileşenleri olan delme patlatma ve agrega sektörünü, bu alanlarda çalışan mühendisleri, yöneticileri ve bu sektörlere patlayıcı madde, makine ve ekipman sağlayan üreticileri bir araya getirecektir.

Bu sempozyumlar ile delme patlatma ve agrega sektörüne yönelik mevcut durumun ve sorunların Ulusal ve uluslararası katılımcılarla bilimsel ve teknik olarak gözden geçirilmesi, bunların çözümüne yönelik akademik ve teknolojik gelişmelerin mühendisler, üreticiler ve ilgili bileşenlerle tartışılması, katılımcılara aktarılması planlanmaktadır.

TMMOB Maden Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak tüm paydaşları 10. Uluslararası Delme Patlatma Sempozyumu ve 9.  Uluslararası Kırmataş Sempozyumu & Ortak Sergisine davet etmektedir.

Delme Patlatma Sempozyumu:  http://delmepatlatma.org.tr/

Kırmataş Sempozyumu: http://www.kirmatas.org.tr/

Doç. Dr. Ümit ÖZER, 10. Delme Patlatma Sempozyumu Yürütme Kurulu Başkanı

Prof. Dr. A. Ekrem YÜCE, 9. Kırmataş Sempozyumu Yürütme Kurulu Başkanı

Mesut Erkan, TMMOB Maden Mühendisleri Odası İstanbul Şube YK Başkanı

Not: Etkinlikte Pandemi nedeni ile Covid-19 Aşı Kartı ya da PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.